Blog

Comments are off

Namioty ogrodowe – czy warto?

Samo posiadanie ogrodu nie wystarczy, aby móc delektować się wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Dla przyjemnego relaksu niezbędne jest zorganizowanie zacienionego miejsca, które w razie potrzeby będzie chroniło też przed mżawką czy podmuchami wiatru. Z tym zadaniem doskonale poradzą sobie namioty ogrodowe składane z rurek lub profili. Zobacz, dlaczego warto w nie zainwestować.

Komfortowo urządzony ogród to miejsce, które sprzyja relaksowi i pozwala na wygodny wypoczynek na świeżym powietrzu. Każdy, kto lubi zasiąść z książką na leżaku czy uciąć sobie popołudniową drzemkę na zewnątrz wie, jak ważnym elementem jest dający cień namiot ogrodowy. Inwestycja w obiekt stacjonarny — murowany, szklany czy drewniany – zazwyczaj jest kosztowna, wymaga przygotowania odpowiedniej ilości wolnego miejsca.

 

Drogie czy tanie namioty ogrodowe?

Namioty ogrodowe wykonane z drewna lub elementów szklanych i metalowych (tzw. ogrody zimowe) są efektowne, ale drogie. Koszt wykonania takiego obiektu może wynosić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Dla osób, które szukają tanich namiotów ogrodowych najlepszą opcją mogą okazać się modele wykonane z rurek lub profili. Są stabilne, a ich rozmiar pozwala na swobodne zaaranżowanie przestrzeni wypoczynkowej z wykorzystaniem mebli ogrodowych czy leżaków.

Tanie namioty ogrodowe to również kusząca propozycja dla osób, które lubią co jakiś czas zmieniać wystrój swojego ogrodu, bez ponoszenia wysokich kosztów. Także wtedy, gdy zależy Ci na możliwości swobodnego zmieniania miejsca lokalizacji miejsca do wypoczynku, postaw na mobilne, a zarazem tanie namioty ogrodowe.

Oferta producenta namiotów ogrodowych

Jeżeli zdecydujesz się na zakup namiotu, dobrze, jeśli poszukasz ofert bezpośrednio u producenta. To gwarancja najlepszej ceny, ale nie tylko. Producent namiotów ogrodowych może dobrać odpowiedni kolor plandeki, a także wykonać elementy dodatkowe takie jak okno z folii PCV lub drzwi wykonane z suwaków.

Namioty ogrodowe tego typu to godne uwagi elementy do Twojego ogrodu, ponieważ:

  • estetycznie wpisują się w przydomowy teren,
  • dają przyjemny cień,
  • są idealnym miejscem do spożywania posiłków na świeżym powietrzu,
  • chronią przed wilgocią, ponieważ są pokrywane plandekami wodoodpornymi wykonanymi z podwójnie zaimpregnowanego poliestru,
  • są solidne,
RussiaCzechGermanEnglishPoland