Zapraszamy do odbioru zamówionego towaru w siedzibie naszej firmy:

PPHU Gra- Lech
Jordanów 19A
95-060 Brzeziny
Woj. Łódzkie

Siedziba firmy

Sprzedawane przez nas produkty wysyłamy również za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Towar wysyłamy na terenie całej Unii Europejskiej.

Wysyłki realizujemy zarówno na terenie Polski jak i całej Europy. Kurierzy DPD dostarczają przesyłki każdego dnia od poniedziałku do piątku. Paczka od momentu nadania z siedziby naszej firmy powinna dojść do klienta w ciągu 24 godzin. W dniu doręczenia przesyłki dostajesz smsa z numerem listu przewozowego paczki, której drogę możesz sprawdzić pod adresem: (https://www.dpd.com.pl/), oraz informację, o której godzinie kurier dostarczy Ci paczkę. Jeśli Ci ona nie odpowiada możesz zmienić dobrowolnie godzinę dostawy oraz datę doręczenia. Po wpisaniu numeru listu przewozowego na stronie DPD, możesz również pobrać numer telefonu do kuriera dostarczającego paczkę.

Adresy i telefony do lokalnych oddziałów DPD znajdują się pod adresem:

https://www.dpd.com.pl/O-DPD/Kontakt-i-Oddzialy/Oddzialy

W każdej paczce pod listem przewozowym znajduję się paragon bądź faktura, będąca dowodem zakupionego towaru. Paczka zawsze jest owinięta czarnym stretchem. Stelaże namiotów dodatkowo zabezpieczone są tekturą falistą oraz folią bąbelkową. Jeśli widzisz, że paczka może być uszkodzona, odpakuj ją przy kurierze i sprawdź stan towaru.

Odbiór po trasie

Jeśli zależy Ci na bezpłatnym transporcie towaru i jesteś w stanie poczekać na nie go kilka dni, umów się na odbiór po trasie. Jeździmy Naszymi firmowymi samochodami po całym kraju i dostarczamy bezpłatnie zamówiony towar. Jedynym warunkiem jest wyjechanie naszemu kierowcy do trasy, którą się przemieszcza.

Szybka dostawa

Dbamy o to by nasi Klienci szybko dostawali  swoje produkty. Przesyłki wysyłamy od razu jak tylko zostanie złożone zamówienie .

Minimum formalności

Unikamy zbędnych formalności, które tylko marnują czas. Wystarczy że złożysz zamówienie a my wszystkim się zajmiemy. 

Łatwość w odbiorze

Nasi dostawcy doręczają paczki do domów naszych Klientów, dbając przy tym by produkty nie uległy uszkodzeniu podczas transportu.

Gwarancja doręczenia

W dniu doręczenia przesyłki dostajesz smsa z numerem listu przewozowego paczki , której drogę możesz sprawdzić.

RussiaCzechGermanEnglishPoland