Nadruki

Wypromuj swoją firmę


Potrzebujesz wyeksponować swoją markę na imprezach, wystawach bądź targach?

Umieszczenie reklamy na stoisku czy namiocie sprawia , że wyróżnia się ono spośród rzędu identycznych, ustawionych obok siebie standardowych obiektów proponowanych przez organizatorów imprez. Udział w tego typu przedsięwzięciach zazwyczaj jest kosztowny, dlatego warto poświęcić czas i zadbać o to, aby Twoje stoisko było jedyne i niepowtarzalne. Pomoże Ci w tym nadruk na namiotach, który wykonujemy na indywidualne zamówienie. 

Możemy zaproponować Ci nowoczesne logo, napis, hasło czy inne informacje, które zachęcą potencjalnych klientów do zajrzenia pod plandekę. Zadbamy o to, aby jakość i estetyka były utrzymane na najwyższym poziomie. Wiemy, że podczas takich imprez wygląd stoiska to Twoja wizytówka, a często też przyczyna, dla której w jednym miejscu tłoczy się zawsze zainteresowany tłum gości. Zadbamy o to, aby nadruk na namiocie przykuwał wzrok już z daleka!

Nadruki na namiotach


Wykonujemy nadruki na każdym produkowanym przez nas towarze.
W naszej ofercie posiadamy nowoczesny druk sublimacyjny, który jest wykonywany przy użyciu sprawdzonych tuszy, co gwarantuje wysokie nasycenie kolorów. Na zadrukowanym materiale nie pozostają smugi bądź plamki.Jednocześnie logo lub napis jest wiernym odzwierciedleniem projektu, który wcześniej przedstawiamy Ci do akceptacji. Pod wpływem słońca czy wilgoci nadruk na namiocie nie zmienia swoich parametrów – jest czytelny przez długi czas.

Zapraszamy do współpracy z polskim producentem reklam na plandekach. Gralech oferuje:

  • profesjonalną współpracę – od projektu przez wykonanie i montaż,
  • terminową realizację zamówień,
  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań, które pomagają w budowaniu świadomości marki i prowadzeniu spójnej komunikacji wizerunkowej.

Chcesz poznać więcej szczegółów lub zamówić wycenę za wykonanie nadruku na namiocie? Zapraszamy do kontaktu! Chętnie przygotujemy wizualizację Twojego pomysłu lub zaproponujemy własny. Jeżeli zależy Ci na tym, aby podjęte działania były trafne, skorzystaj z naszego doświadczenia oraz możliwości, jakie stwarza nowoczesny druk sublimacyjny.

Napisz do nas

Jeśli chcesz abyśmy wykonali dla Ciebie nadruk napisz do nas na nadruki@gralech.com
W wiadomości muszą być zawarte informację jaki produkt mamy dla Ciebie wykonać, jak ma wyglądać nadruk, oraz w którym miejscu ma być wykonany.
W informacji zwrotnej dostaniesz bezpłatnie wykonaną wizualizację produktu z kosztorysem.

Przykładowe wizualizacje

Tworzyliśmy nadruki dla wielu firm.

Jeśli wizualizacja zostanie wykonana według Twoich oczekiwań wystarczy ją zaakceptować elektronicznie i zlecenie zostanie przyjęte do realizacji.

Cena jest uzależniona od ilości zadrukowanego materiału.

Odcień zadrukowanego materiału może delikatnie różnić się od odcienia materiału bez nadruku.

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą namiotów handlowych.

RussiaCzechGermanEnglishPoland