O Nas

Informacje o Gra - Lech

Doświadczenie

Zaczęliśmy działać na rynku w 1994 roku. Naszym głównym atutem jest doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość produkowanych przez Nas produktów oraz profesjonalną obsługę klienta na etapie sprzedaży produkcji oraz dostawy.

Uznanie wobec wielu firm

O popularności naszych wyrobów świadczą namioty handlowe, stoły i parasole Gra-Lech spotykane na wielu targowiskach i imprezach zarówno w Polsce jak i całej Europie. Współprace nawiązywało z nami z zadowoleniem wiele dużych i znanych firm.

Nowoczesność i najlepsza jakość

W okresie ponad 20 letniej działalności ciągle modyfikujemy nasze produkty, by były coraz lepsze oraz praktyczniejsze i łatwe w obsłudze. Każdy nasz produkt jest wykonywany w całości w siedzibie firmy w Jordanowie. Korzystamy tylko z surowców polskich.

Firma

Nasze produkty wytwarzamy sami

Posiadamy własną ślusarnię, galwanizerię , biuro projektowe, szwalnię oraz drukarnię sublimacyjną.
Dzięki temu nasze produkty wykonujemy terminowo, mając możliwość kontroli na każdym etapie ich produkcji.
Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami oraz instytucjami państwowymi.
Do każdego klienta mamy indywidualne podejście, dlatego Nasza firma jest wysoce ceniona w Polsce jak i za granicą.
Każdy nasz produkt jest objęty gwarancją.
Zakupując towar firmy Gra-Lech masz pewność , że kupujesz wytrzymały, odporny na trudne warunki atmosferyczny produkt polski, który posłuży Ci na długie lata.

Zapraszamy do siedziby firmy w Jordanowie koło Łodzi.

Firma Gra-Lech jest wiodącym producentem na rynku polskim,
jak również staje się potentatem na rynku europejskim:

Wynajem namiotów

Firma Gra-Lech oferuję również w swojej ofercie usługę wynajmu namiotów.
Wynajęte namioty mogą służyć jako: pomieszczenia handlowe, pomieszczenia imprezowe, pomieszczenia gastronomiczne, pomieszczenia magazynowe, pomieszczenia usługowe, pomieszczenia okolicznościowe. Zadzwoń do Nas , zarezerwuj termin, odbierz namiot i ciesz się jakością wyprodukowanych przez nas namiotów nie ponosząc kosztów zakupu całego namiotu !

Galwanizacja produktów

Wykonujemy usługę galwanizacji różnych produktów. Nasze wanny mają długość 3 metrów więc jesteśmy w stanie pokryć powłoką wiele przeróżnych elementów. Wykonanie galwanizacji może być związane z funkcją ozdobną przedmiotu czy działaniem antykorozyjnym . Procesowi galwanizacji towarzyszy proces oczyszczania podłoża metalu oraz zmiana struktury podłoża. Dzięki nałożeniu dodatkowych warstw na nasze produkty są one odporne chemicznie oraz mają wysoki połysk. Powłoki galwaniczne stosuję się również w celach dekoracyjnych. Świetne właściwości ochronne w połączeniu z niskimi kosztami wykonania sprawiają, iż jest to bezkonkurencyjna forma zabezpieczenia materiału.

Dostawa do Klienta

Sprzedawane przez Nas produkty wysyłamy również za pośrednictwem firmy kurierskiej. Wysyłki realizujemy zarówno na terenie Polski jak i całej Europy. Paczka od momentu nadania z siedziby naszej firmy powinna dojść do klienta w ciągu 24 godzin. Jeśli chcesz odebrać bezpłatnie towar możesz umówić się z nami na odbiór po trasie. Jedynym warunkiem jest wyjechanie naszemu kierowcy do trasy, którą się przemieszcza. Możesz także odebrać produkt osobiście w naszej firmie. Zapraszamy.

RussiaCzechGermanEnglishPoland