Parasole handlowe i ogrodowe Stalowe

Wybierz odpowiedni dla siebie parasol.

Nasze parasole cechuje wysoka jakość

Poznaj ich zalety.

Ochrona przed pogodą

Parasol to świetny sposób na ochronę przed deszczem i słońcem. Są również doskonałym narzędziem reklamowym. Możemy zadrukować całą powierzchnię plandeki dowolnym nadrukiem.

Różnorodne zastosowanie

Nasze parasole są bardzo trwałe i solidne, w związku z tym można je stosować zarówno w handlu, w restauracjach jak i w ogrodzie. We wszystkich miejscach wyglądają efektywnie.

Szybki montaż

Montaż i demontaż parasoli odbywa się w bardzo prosty sposób, zajmuje maksymalnie 60 sekund i potrzebna jest do tego tylko jedna osoba. Pomoże Ci w nim nasza instrukcja obsługi.

Różne rozwiązania

Dostosowujemy się do potrzeb Klienta. Na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie przedłużyć wysokość nogi parasola, tak by sprawdzał się idealnie w warunkach, których się znajduje.

 

Pamiętaj, że decydując się na zakup parasoli od polskiego producenta, masz gwarancję, że możesz dokupić w przyszłości każdą część.

Parasole z nadrukiem

Zajmujemy się projektowaniem oraz produkowaniem wysokiej jakości parasoli z nadrukiem. To nasza propozycja dla osób, które prowadzą biznes i rozumieją istotę reklamy plenerowej. Jeżeli nie chcesz inwestować środków w typowy nośnik, wybierz powierzchnię o walorach praktycznych.

Oferowane przez nas parasole reklamowe świetnie sprawdzają się jako ochrona przed słońcem czy mżawką, a przy tym dodają uroku Twojemu sezonowemu stoisku. Już z daleka potencjalni klienci zlokalizują swoją ulubioną budkę z lodami czy miejsce, gdzie są serwowane najlepsze napoje w mieście. Wykorzystaj tę wiedzę do tego, aby zamówić nienachalną reklamę, która szybko może stać się Twoim znakiem rozpoznawczym. Wybierz kolor, rodzaj nadruku oraz rozmiar i ciesz się gadżetem, jakiego nie mają inni.

Solidne i estetyczne parasole reklamowe

Wykonujemy solidne oraz estetyczne parasole reklamowe. Jeżeli do tej pory nie zastanawiałeś się nad ich rolą w swoim biznesie to szczególnie okres od wiosny do jesieni sprzyja inwestowaniu w tego typu nośniki.

Dzięki nim możesz prowadzić kampanię marketingową i wizerunkową – trudno przeoczyć efektowny parasol rozpostarty nad stolikiem czy ławką. Ozdobimy go dla Ciebie wybranym nadrukiem, abyś zyskał w pełni spersonalizowany gadżet reklamowy.

Nasze parasole reklamowe:

  • są odporne na działanie rozmaitych czynników środowiskowych – promieniowanie słoneczne czy deszcz nie powodują ich przecierania czy płowienia,
  • są sprzedawane solo lub w zestawach – zapewniamy dużą dostępność akcesoriów dodatkowych oraz części zamiennych (rynien, łączników, bocznych składanych ścianek, profili),
  • mogą być ozdobione nadrukami nanoszonymi techniką sublimacji – umieszczamy w ten sposób na plandece nazwę firmy, logo lub hasło marketingowe.

Parasole z nadrukiem znajdują szereg zastosowań zarówno w codziennym funkcjonowaniu firmy, jak również podczas plenerowych imprez, aranżowania zewnętrznych ogródków piwnych, udziału w targach branżowych, podczas serwowania potraw w ramach cateringu.

Parasole restauracyjne

W naszej ofercie dostępne są też funkcjonalne parasole restauracyjne odznaczające się dużym rozmiarem i łatwym składaniem. Chronią stoły, ławki i krzesła przed słońcem oraz wilgocią, a gościom Twojego lokalu zapewniają przyjemny cień i możliwość spożywania posiłków w komfortowym otoczeniu.

Zachęcamy do współpracy z Gralech – polskim producentem parasoli restauracyjnych wraz z bogatą gamą akcesoriów i części zamiennych.

Parasole handlowo – ogrodowe

Parasole nadają się zarówno do handlu jak i do ogrodu
Konstrukcja metalowa
Czasza parasola wykonana z rury Fi 19
Noga parasola wykonana z rury Fi 36
Kolor dowolny
Materiał: Podwójnie impregnowany, wodoszczelny, poliester
W komplecie podstawa metalowa bądź betonowa
Możliwość dokupienia ścianek bądź rynien łączących parasole
Możliwość nadruku
Możliwość zakupienia specjalnych obciążników dociążających parasole na silnym wietrze

Parasole Ogrodowe i Restauracyjne

Parasole wykonane z profilu 30 mm x 15 mm lub 20 mm x 15 mm
Noga parasola wykonana z rury Fi 60 z możliwością wyboru długości nogi do 280 cm
Parasole otwierane za pomocą sznurka
Kolor dowolny
Materiał: Podwójnie impregnowany, wodoszczelny, poliester
W komplecie podstawa metalowa bądź betonowa
Możliwość nadruku

Nadruki

Stojaki

 Dostępne kolory

 Tabela wymiarów


Parasole handlowe - ogrodowe

Parasole handlowe czy ogrodowe, zarówno te mniejsze, ustawiane w przydomowych ogródkach, jak i te duże, ustawiane na przykład w ogródkach piwnych dobrych restauracji i barów, mają ze sobą wiele wspólnego, a ich wybór nie jest wcale tak prosty, jak mogłoby się wydawać.

Słońce czy deszcz

Warto pamiętać, że parasole ogrodowe nie są stworzone do ciągłej ochrony przed deszczem. Oczywiście te lepsze bez trudu wytrzymają serię letnich burz, a nawet jesienną mżawkę, ale nie można powiedzieć, żeby dobrze chroniły przed deszczem. Ich podstawową rolą jest ochrona przed słońcem. To oczywiście oznacza, że są narażone na ciągłe działanie promieniowania ultrafioletowego, warto więc wybierać takie, które są wykonywane z tkanin barwionych barwnikami odpornymi na UV, dzięki czemu nie bledną tak szybko i tym samym nie tracą atrakcyjnego wyglądu.


Solidność przede wszystkim

Wszyscy znamy następstwa słabego wykonania zwykłego parasola na wietrze. W przypadku parasoli ogrodowych jest podobnie, z tą różnicą, że muszą być one odporne na znacznie silniejszy wiatr i o wiele trudniejsze warunki. W związku z tym liczy się nie tylko trwałość materiału, ale również odporność szkieletu, na którym będzie on rozpięty. Taki parasol musi bowiem wytrzymać nawet silne porywy wiatru, a zgodnie ze znaną wszystkim zasadą, cała konstrukcja jest tak mocna, jak jej najsłabszy element.

Parasole ogrodowe to nie tylko element estetycznego wykończenia ogrodu – to przede wszystkim ważny element funkcjonalny, dlatego przy wyborze nie można kierować się ani tylko wyglądem, ani tylko ceną. Nawet same te dwa parametry to za mało, aby mieć pewność, że wybrało się najlepszy parasol ogrodowy. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą stołów handlowych.

Nasze parasole są wytrzymałe

Łączna waga parasola ze stojakiem to 78 kg, także parasol bardzo ciężko jest przewrócić przez wiatr. Średnica nogi parasola – 50 mm.
RussiaCzechGermanEnglishPoland