Stoły handlowe

Nasze stoły handlowe

Stoły handlowe to podstawowy element wyposażenia stoiska handlowego na targowisku, ale także w czasie rożnego rodzaju wystaw czy targów. W założeniu mają one ułatwiać ekspozycję towarów oraz obsługę klientów. I choć na pierwszy rzut oka nie jest to wyrafinowana konstrukcja, w praktyce przy wyborze stołów handlowych można natknąć się na wiele problemów.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajem namiotów handlowych.

Sposób składania

Oczywiście im łatwiej rozłożyć i złożyć stół handlowy, tym lepiej, ponieważ zajmuje to mniej czasu. Jednak każdy producent stosuje w tym zakresie nieco inne rozwiązania i można nadal znaleźć skręcane stoły handlowe, których przygotowanie zajmuje nawet kilkanaście minut (a wystarczy przemnożyć ten czas przez ilość stołów, aby uświadomić sobie, że nawet 5 minut czasem jest poważnym problemem). Z drugiej strony, nie każdy system ekspresowego rozkładania i składania stołów pozwala na zachowanie ich pełnej wytrzymałości, należy więc w każdym przypadku uwzględniać nie tylko samą wygodę, jaką daje konkretny sposób składania stołu, ale także i to, w jaki sposób wpłynie on na inne funkcje.


Wysokość

Większość stołów handlowych ma standardową wysokość wynoszącą około 70 centymetrów. Jest to złoty środek – w ten sposób można zapewnić sobie wygodną obsługę klienta stojącego, a także eksponować większość produktów, są jednak produkty większe, które trzeba umieszczać niżej, żeby dało się je zaprezentować, a także niekiedy obsługuje się klientów przy stołach niższych, dlatego przy wyborze trzeba się zdecydować, czy standard to odpowiednie rozwiązanie – większość producentów stołów handlowych ma też w ofercie propozycje niższe (zwykle 50-60 cm i około 40 cm).

 

 


Materiały

Materiały, z jakich wykonuje się stoły handlowe, muszą być przede wszystkim wytrzymałe, a po drugie bardzo trwałe. Producenci muszą przewidywać, że niekiedy na stołach będą eksponowane produkty ciężkie, a sam stół może być eksploatowany przez wiele lat. W tym okresie jego wytrzymałość nie powinna się znacząco zmniejszać, a i estetyka musi zostać zachowana. Z technicznego punktu widzenia wymusza to zastosowanie lepszych jakościowo materiałów, ale to decydując się na zakup konkretnego modelu trzeba ocenić, czy dany stół będzie w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom.

 

 

Pamiętaj! Wybierając stół handlowy musisz tak dobrać jego wielkość, aby ekspozycję można było urządzić w sposób przejrzysty i żeby stół zapewniał odpowiednią ilość przestrzeni niezbędnej w procesie obsługi klienta. To wszystko pozornie jest proste, ale wybierając stół handlowy bez rozważenia jego przydatności, łatwo kupić taki, który nie będzie praktyczny.

Stoły handlowe zdj 7

Wyeksponuj swój towar

Stoły handlowe to świetne narzędzie, dzięki któremu można wyeksponować swój towar na każdym targowisku. Stoły produkowane przez Nas są cenione w całej Europie dzięki wysokiej staranności wykonania oraz dzięki użyciu materiałów najwyższej jakości przy procesie produkcyjnym.
Profil stołu

Profil stołu targowego

Nogi stołu wykonane są z kwadratowych profili o wymiarze 20mm x 20 mm x 1. Są pokryte powłoką galwanizacyjną , która czyni je odpornymi na korozję.

Blat

Blat stołu

Blat stołu targowego składa się z drewnianych desek pokrytych plandeką z tkaniny polipropylenowej.

Oferujemy dwa rodzaje stołów:

Stoły składane:

Stoły ramkowe:

Stol rozkladany

Stół handlowy rozkładany

Stol kpl

Stół Kpl

Stoł ramkowy

Stół handlowy ramkowy

Stoły handlowe ramkowe cechują się bardzo dużą wytrzymałością na obciążenie oraz mają możliwość ustawienia towaru na dolnej półce.

Dzięki przemyślanej konstrukcji stoły można rozłożyć w kilkadziesiąt sekund.

stoly-tabelka

Stoły handlowe

Szykujesz się do wzięcia udziału w imprezie plenerowej? A może planujesz wystrój stoiska wystawienniczego czy gastronomicznego na targi? Zastanawiasz się, w jaki sposób najlepiej wyeksponujesz swoje towary i zaprosisz klientów do zrobienia zakupów lub zdegustowania? Stoły handlowe świetnie sprawdzą się w tej roli, udostępniając sporą przestrzeń do ułożenia rzeczy. Sam fakt, że znajdą się one na odpowiedniej wysokości, w zasięgu wzroku i ręki klienta, będzie najlepszą zachętą do podjęcia współpracy. Nie rezygnuj zatem z tego ważnego elementu potrzebnego na każdym stoisku wystawienniczym. 

Stoły handlowe ramkowe i składane

Dostarczamy solidne stoły handlowe ramkowe oraz stoły składane. Cechują się wysoką wytrzymałością oraz stabilnością, dlatego świetnie sprawdzą się podczas imprez plenerowych o różnym charakterze. Co ważne, z łatwością rozłożysz je nawet na nierównym podłożu trawiastym czy gruncie. 

Jako producent możemy wykonać dla Ciebie stoły handlowe na specjalne zamówienie. Oznacza to idealnie dopasowanie rozmiaru (długości i szerokości blatu) do indywidualnych potrzeb. Daje też szansę na uzyskanie solidnego i długoletniego elementu wyposażenia, który z uwagi na swoją wysoką mobilność stanie się elementem każdego stoiska wystawienniczego.

Producent stołów handlowych, bazarowych i targowych

Zapraszamy do współpracy z nami, jeśli interesują Cię stoły handlowe, bazarowe czy targowe. Produkty, które wykonujemy na zlecenia naszych klientów odznaczają się:

  • wygodnym i szybkim sposobem składania oraz rozkładania,
  • optymalną wysokością  (około 70 cm),
  • solidnym wykonaniem z wykorzystaniem materiałów, które zapewniają wieloletnią trwałość z jednej strony, a z drugiej strony nie wpływają znacząco na zwiększenie wagi mebla, co utrudniałoby jego przenoszenie.

Składane stoły handlowe łatwo złożysz na czas transportu i szybko rozłożysz w miejscu docelowym. Opcja składania jest przydatna nie tylko podczas przewożenia, ale też przechowywania – zajmują niewielką przestrzeń w garażu czy magazynie. Zapraszamy do składania zamówień!

RussiaCzechGermanEnglishPoland